🎳 Inne

Szukam swojej drugiej połówki!

Od dłuższego czasu na blogu nic się nie pojawiało. Niestety, doszedłem do momentu, kiedy nie jestem w stanie wycisnąć z siebie więcej i muszę wybierać czym się zajmuję. Z tego też powodu szukam swojej drugiej połówki.

Oscar Rak

Od dłuższego czasu na blogu nic się nie pojawiało. Niestety, doszedłem do momentu, kiedy nie jestem w stanie wycisnąć z siebie więcej i muszę wybierać czym się zajmuję. Z tego też powodu szukam swojej drugiej połówki. Osoby, która uzupełni wszystkie moje niedoskonałości i będzie moją prawą ręką, czyli po prostu asystenta lub asystentki - osoby, która pomoże mi zająć się marketingiem online oraz blogowaniem.Nie chodzi mi o pomagiera! Szukam konkretnej osoby, która podziela moje zainteresowania i zaangażuje się całym sobą w wszystko. Jeżeli uważasz, że to może być robota dla Ciebie to zobacz co mogę Ci zaproponować i czym się zajmuję.

Co mogę Ci zaoferować?

Pracę zdalną lub na miejscu (Śląsk)

Tak naprawdę to nie mam(y) swojego biura. Najczęściej pracuję z domu, ponieważ nie muszę tracić czasu na dojazdy do biura. Czasem potrzebuje trochę przestrzeni (szkolenia, nagrania, spotkania), dlatego też w planach jest otwarcie biura w Katowicach razem ze studiem foto-wideo. Na chwilę obecną oferuję pracę zdalną jedyne co musisz posiadać do dostęp do szerokopasmowego Internetu, ale fajnie by było od czasu do czasu spotkać się w biurze, więc jeżeli jesteś ze Śląska to masz u mnie plusa. ;)

Pomoc i rozwój

Stawiam bardzo mocno na rozwój. Z mojej strony mogę Ci zagwarantować, że postaram Ci się przekazać całe KNOW-HOW i nie będę się tutaj hamował (rekord długości mojego szkolenia to 13h chociaż nie wiem czy jest czym się chwalić :P). Oczywiście dostajesz też dostęp do wszystkich moich zasobów (książki, artykułu, szablony, itd.) oraz co ważne jeździmy praktycznie na większość marketingowy i blogowych konferencji w Polsce. Jeżeli chcesz rozwijać swoje autorskie projekty to super! Wspieram wszelkie ciekawe inicjatywy i nie ograniczam Cię w tej kwestii.

Praca, praca, praca

Uwierz mi, pracy nigdy nie brakuje. Pracujemy typowo projektowo, więc dostajesz zadania, które są do zrealizowania i tyle. Możesz pracować jak chcesz i kiedy chcesz (nawet w nocy), ale w ciągu dnia w godzinach kiedy pracują normalni ludzie musisz być online. Czasem chętnie też popracowałbym w nocy, ale trzeba się dostosować.

Hajs (nie tylko z YouTuba)

Fajnie się opowiada, ale chodzi nam tak naprawdę o kasę. Przecież nikt nie pracuję dla idei. Stawiam na pełną transparentność, dlatego nie widzę bez problemu podzielić się z Tobą ile mogę Ci zapłacić. W zależności od Twojego zaangażowania oraz stanu wiedzy mogę Ci dać na początek:

1200-2500 PLN netto

Dużo? Mało? Szczerze nie wiem, ale uważam to za normalną pensję. Nie szukam osoby, która jest specjalistą, dlatego też moje wymagania nie są wyśrubowane. :)

Czego wymagam od Ciebie?

Orientacji w świecie marketingu cyfrowym

Tak jak wspominałem nie szukam specjalisty, który zna się na swojej wąskiej działce. Musisz być osobą, która zna podstawy marketingu cyfrowego i ma ochotę pogłębiać swoją wiedzę. Nie mam tyle cierpliwości i czasu, żeby uczyć kogoś, że fanpage i funpage to nie to samo. :)Poniżej umiejętności i wiedza, która fajnie by było, żebyś chociaż kojarzył:

  • Pisanie tekstów <- dodatkowo punktowane :P
  • Tworzenie i koordynacja treści do mediów społecznościowych
  • Konfiguracja reklam w mediach społecznościowych
  • Monitoring i analityka Internetu (Brand24, Sotrender, SimilarWeb, itd.)
  • Ogólny research
  • Tworzenie i modyfikowanie stron lądowania (Oczywiście z wykorzystaniem gotowców)

Zrozumienie i elastyczność

Większość projektów, które prowadzę opiera się na regularnych i cyklicznych działaniach, ale czasem trzeba zrobić coś ASAP. Nie wymagam od Ciebie, żebyś był 24 h na dobę pod telefonem, ale czasem trzeba coś zamknąć albo jest jakiś fuckup. Oczywiście działa to w 2 strony, bo jeżeli potrzebujesz wolnego z dnia na dzień, bo idziesz z kotem do weterynarza to nie problem.

Organizacja i dyscyplina

Wiem, że są ludzie, którzy pracują w chaosie i nie przeszkadza im bałagan. Niestety ja nie należę do takich osób. Jestem niepoprawnym pedantem i perfekcjonistą, którego denerwują niedoróbki. Staram się z tym często walczyć, ale jednak musisz o tym wiedzieć. Jeżeli chcesz, ze mną pracować to musisz umieć się dobrze zorganizować i trzymać porządek.

Człowiek czołg

O co chodzi z tym człowiekiem czołgiem. Nie raz usłyszysz ode mnie, że trzeba być jak czołg. Chodzi tutaj o to, że trzeba być nieustępliwym. Praktycznie zawszę daję z siebie 100% i chciałbym pracować z osobą, dla której praca to nie smutny obowiązek.

"Jak się napierdala to nawet jak nie wychodzi to wychodzi" - Krzysztof Gonciarz

To gdzie mam aplikować?

Nie wszyscy naraz! Nie wierzę w listy motywacyjne i CV, więc możesz je zatrzymać dla siebie. Mam dla Ciebie 2 możliwości aplikacji na to stanowisko. Możesz wypełnić ankietę, do której link znajdziesz poniżej albo wysłać mi krótki filmik dlaczego chcesz ze mną pracować i co potrafisz. Decyzja należy do Ciebie, ale pamiętaj zawsze możesz zrobić jedno i drugie (podpowiem Ci, że lubię wideo i kreatywność).[column size=one_half position=first ][button color="black" size="small" alignment="center" rel="follow" openin="newwindow" url="https://oscarrak.typeform.com/to/OjMOcJ"]Chce wypełnić ankietę[/button][/column][column size=one_half position=first ][button color="black" size="small" alignment="center" rel="follow" openin="newwindow" url="https://oscarrak.typeform.com/to/q1mNvI"]Chce wysłać film[/button][/column]

Na zgłoszenia czekam do 30 kwietnia. Po zakończeniu rekrutacji na pewno się do Ciebie odezwę. Szanuję Twój czas i poświęcenie, dlatego też dostaniesz pełną informację zwrotną.

Powodzenia!

Komentarze

Oscar Rak

O Autorze

Mam na imię Oscar i jestem ekspertem od video marketingu oraz komunikacji audiowizualnej.

Pokażę Ci, jak nakręcić film, który będzie sprzedawał i poruszy ciepłą strunę w nawet najtwardszym sercu. Wierzę, że dobrze nagrany materiał to już połowa sukcesu – nie ma znaczenia, czy kręcimy reklamę, czy edukacyjny kurs online.

Podobne artykuły

Odbierz dostęp
do darmowego kursu

dołącz do ponad 1000 osób, które zaczęły już tworzyć video.

Dzięki! Jesteś zapisany i niedługo otrzymasz pierwszy mail z wideo-wskazówkami :)
Ups! Pojawił się problem z przesłaniem Twojego zapisu.

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisami oscarrak.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Goodkloo Oskar Rak prowadzący działalność gospodarczą w Studzienicach (43-215) przy ul. Wilcza 41, NIP 6381821859. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na Polityką Prywatności.